Raplas avati Raplamaa toodete kauplus

2. augustil 2014 avati Raplas kauplus, mis on spetsialiseerunud Raplamaal valmistatud toodete müügiks. Müügil on eeskätt Raplamaal tehtud tarbekaubad,  sealhulgas käsitöö tooted, valikuliselt toidukaupu.  Esindatud on niihästi ettevõtted, talud, käsitöömeistrid, tootjate ühendused, kokku üle viiekümne ettevõtte.  Kauplus vahendab samuti teenuste pakkumisi, kohapeal töötab ka kunstnik.

Raplamaa toodete kaupluse idee algataja on tragi ettevõtja KRISTIINA KARIVERE.   Mõttest teoks tegemiseni kulus Kristiinal ainult mõned kuud.

Nägus ruumikas valge ja hele ning ostjasõbralik kauplus paikneb Mahlamäel  OKTA CENTRUMIS, mida vanemad raplalased mäletavad Rapla KEK-i peahoonena. Omal ajal Eesti moodsamaid ja tuntumaid ehitusi on nagu loodud kaubandus-teeninduskeskuseks.

Raplamaa Partnerluskogu soovitab raplalastele  külastada  näiteks vajalike kingituste ostmiseks uut kauplust ning tingimata tuua siia poodi ka oma külalisi.

Raplamaa kauplus toimib tunnuslause all ” Väärt Raplamaa toode”.  Välja on töötatud ka Raplamaa tooteid ja teenuseid iseloomustav logo  – OKTA (ladina keeles kaheksa) Centrumi kujust idee saanud kaheksakülgne geomeetriline kujund.

Kaupluse avamisel lõikasid lindi läbi ürituse perenaine Kristiina Karivere ning Raplamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Margus Jaanson.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by WordPress and ThemeMag