Algab turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programm

Sihtkohtade arenduse koostööprojekti „Harju-, Rapla-, Läänemaa ja Tallinna linna piirkonna turismiarendus“ raames algav turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programm toob lavale oma ala parimad eksperdid, tuntud ja põnevad esinejad, kes räägivad teemadest, mis olulised ja jagavad julgustavaid kogemuslugusid. Üle pooleteistkümne aasta kestnud koroonaviiruse Covid-19 pandeemia põhjustas globaalse kriisi, millel on mõju kõigile majandussektoritele. Riigipiiride osaline või täielik sulgemine, sihtkohtadega seotud reisipiirangud, lendude peatamine ning erinevad piirangud tõid kaasa rahvusvahelise turismi kokkuvarisemise. Sihtkohtade arenduse koostööprojekti juhi Karmen Paju sõnul on aeg avardada maailmapilti ja astuda sammud teadliku ning muutunud kliendi kaasamise teel.

Millised on Covidi järgsed suundumused turismis ja mida toob tulevik? Kuidas pakkuda külalisele turvalist teenust ja nõuetest lähtuvalt tulusalt tegutseda? Kuidas leida tasakaalu stabiilse turismiteenuse pakkumise ja looduse rütmi vahel? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastused osaledes turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programmis.

Heas koostöös hankepartneri BDA Consulting OÜ esindajatega koostatud sisukas arenguprogramm pakub kogemuslugude põhjal turismiettevõtjatele võimalust üksteiselt õppimiseks. Eesmärk on tekitada osalejates inspiratsioon, soodne häälestus ja ettevalmistus konkreetsete sammude astumiseks oma ettevõttes, ärimudeli arendamisel ja teenuste disainimisel, kvaliteetsete teenuste osutamisel.

Kõigile huvilistele suunatud turismiettevõtjate teadlikkuse tõstmise programmi inspireerivad veebinarid on osalejatele tasuta ja need toimuvad:

26. oktoober kell 10.00-13.00 Kuidas pakkuda teenust nii, et ei kaoks mugavus, kuid oleks tagatud turvalisus? Registreerumine veebiseminarile

16. november kell 10.00-13.00 Covid järgsed suundumused ja megatrendid turismis. Kuidas kohaneda muutuvas keskkonnas ja muutuseid juhtida?

26. jaanuar kell 10.00-13.00 Millised on ringmajanduse võimalused turismis? Kuidas arendada kestlikku (loodus)turismi?

09. veebruar kell 10.00-13.00 „Kvaliteedimärgiste kasu ettevõtjale. Keskkonnahoidlikku turismitoote inspireerivad näited.

Täpsem info ja registreerimine Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse kodulehel. Koostööprojekti rahastatakse läbi Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Allikas: heak.ee