Avatud talude päev taas 22. juulil 2018

22. juulil korraldatakse üle Eesti taas juba traditsiooniks muutuma hakkav suvine suurüritus – AVATUD TALUDE PÄEV

Registreerida AVATUD TALUDE PÄEVALE saab veebipõhiselt kuni 1. maini 2018

Registreerida saab avatud talude veebilehe kaudu http://www.avatudtalud.ee/et/talule, täites veebipõhise ankeedi.

Olge tähelepanelikud GPS koordinaatidega, kindlasti kirjutage laius- ja pikkuskraadid erinevatele ridadele. Kui Te koordinaate ei tea, siis jätke kirjutamata. Täidame hiljem üheskoos.

Pärast registreerimist saab talu automaatse vastuskirja oma e-postkasti. Kirjas on link, mille kaudu on talul ise võimalus andmeid muuta/täiendada/parandada. Vaatame andmed kindlasti ka ise üle ja kui midagi on puudu, siis küsime üle.

Avalikustatud andmeid näeb http://www.avatudtalud.ee/et/kulastajale

Seal on olemas Google kaart ning allpool kõikide registreerunud talude nimekiri. Andmeväljade näitamisel on veel mõningaid probleeme, kuna nähtavad ei ole valla nimi, FB lehekülg (kui see on registreerimisel märgitud), seotud võrgustikud ning talus räägitavad keeled. Loodame need vead parandada.

Praeguse seisuga on registreerunud 157 talu:

Avatud talude infopäevad toimusid 27. märtsil Audrus Pärnumaal ning 6. aprillil Jänedal Lääne-Virumaal. Jäneda infopäevast tehti otseülekanne, mida saab järele vaadata. Ettekanded ja järele vaatamise lingi leiab maaeluvõrgustiku veebilehelt http://www.maainfo.ee/index.php?id=5605&page=3394&

Küsimuste korral pöörduge julgesti:  Reve Lambur – reve.lambur@pmk.agri.ee, 529 8009 või Krista Kõiv, krista.koiv@pmk.agri.ee, tel 511 2562

 

Heade soovidega

Reve Lambur

Põllumajandusuuringute Keskuse

maaelu võrgustikutöö osakonna juhataja

529 8009