LEADER ettevõtluse toetuse saaja kosmeetikafirma Bon Merite tooted pälvisid laialdase tunnustuse

Raplas tegutsev kosmeetikat tootev ettevõte Bon Merite, kes on edukalt ellu viinud LEADER  projekti ettevõtluse investeeringu toetust, on oma toodetega pälvinud laialdase tunnustuse.

Eesti looduskosmeetikabränd BonMerité võitis Buduaar Lemmik 2018 konkursil kaks auhinnalist kohta

Buduaari Lemmik 2018 tiitli pälvisid žürii hinnangul kaks BonMerité toodet – Pinguldav Q10 kehakreem Vetikas ja Apelsin ning Taastav kätekreem Astelpaju ja Ylang. Lisaks hääletas publik kehahoolduse top 10 hulka BonMerité Jumet parandava kehakreemi Porgandi ja Siidiga.

 

“Pinguldav Q10 kehakreem vetikaekstrakti ja apelsiniõliga tuli välja tegelikult alles mõni kuu tagasi, kuigi idee selleks oli olemas juba pikalt. Vetikad on mind millegipärast paelunud, sest neil on tõelised imeomadused nahka noorendada, pinguldada ja seda toitainetega varustada. Oli päris põnev seda kreemi luua, sest teadupärast ei ole vetikad ise just kuigi veetleva lõhnaga. Jõudsime lõpuks mõnusa apelsinise tulemuseni, mis maskeeris “merelised” noodid magusaks ja kergeks aroomiks,” selgitab brändi looja Merit Võigemast.

Taastav kätekreem astelpajuõli ja ylang ylangi õliga on olnud BonMerité toodete seas bestseller juba enam kui aasta. “Külmpressitud astelpajuõli annab kreemile kena kollase välimuse ja mõnusa magushapuka lõhna. Kreem imendub hästi kiirelt ja loob nahale justkui kerge kaitsekihi,” ütleb Võigemast.

BonMerité – Eesti looduskosmeetika, mis teab ilusa naha saladust

Enam kui 80% nahale määritud ainetest imendub mõne minutiga vereringesse. Seega, puhas kosmeetika on sama oluline kui puhas toit.

BonMerité looduskosmeetikat valmistatakse Raplamaal imekauni Öökulli järve lähistel. “Meie tooted on ausad, nö rämpsuvabad. Kasutame ainult looduslikke värve ja lõhnu, mis on aroomiteraapilised, loovad hea tuju või rahustavad,” selgitab perenaine Merit Võigemast.

BonMerité’d saab prantsuse keeli tõlgendada kui “head väärtust”.

Vaata lisa: www.bonmerite.eu või BonMerité Facebooki lehelt!

 

Lisainfo ja näidiste tellimine:

Merit Võigemast
Bon Merité Natural Cosmetics
Mermel Trade OÜ
tegevjuht / CEO
+372 56 977 881
skype: meritpettai
www.bonmerite.eu
Triiphoone, Öökulli
Valtu küla, 79531
Rapla vald
Estonia