Maapiirkonna majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetus

9. augustist kuni 6. septembrini saab e-PRIAs esitada maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetuse taotlusi.

Käesolev taotlusvoor on PRIAle eriline, sest esimest korda pakub PRIA oma klientidele juhendamist. Kuna PRIA töötajatel on pikaajaline kogemus ning teadmised kogu toetuse elukaarest, siis tahavad nad seda maksimaalselt oma klientide heaks tööle panna. Juhendamisteenus muudab taotlemisprotsessi lihtsamini läbitavaks. Koos juhendajaga saab üle vaadata taotlusel esitatavad andmed ning vajalikud dokumendid. Lisapilk juba taotlemisprotsessi varastes sammudes on potentsiaalselt suureks abiks seatud eesmärkide ja tulemusteni jõudmisel.

Juhendamisele pöördumiseks tuleb esmalt broneerida aeg PRIA kodulehe kaudu (teenuse valiku rippmenüüst tuleb valida „Mitmekesistamise toetuse taotluse täitmise juhendamine“) ning valida saab juhendamise telefoni teel, veebi teel Microsoft Teamsi kasutades või silmast silma kohtumise käigus Pärnu või Tartu teenindusbüroos.

Kui on toetuse vastu huvi, siis julgustame juhendamist kasutama!

On väga oluline, et annaksite oma juhendamise vajaduse soovist PRIAle märku aegsasti ning võimalikult varakult enne taotluse esitamise tähtaega.