Osale tasuta maaeluga seotud sündmustel!

Maaelu Teadmuskeskus jagab infot läbi teadmussiirde pikaajalise programmi (ÜhendPIP) erinevate oluliste teemade kohta põllumajanduse,  loomakasvatuse ning maaelu edendavatele ettevõtetele.

Tulemas on rida sündmusi, mis ootavad osalemist!

 

 

27. oktoober 11:00 – 12:00 digilahendus Atfarm veebiseminar (tasuta)

Atfarm on lihtsasti kasutatav digilahendus põllukultuuride kasvu jälgimiseks ja vajaduspõhiste väetamiskaartide loomiseks. Tänu saagi satelliitseire tehnoloogiale on võimalik vaid mõne klõpsuga saada ülevaade oma põldudest koos väetamissoovitustega. Kuidas see siis täpselt käib? Yara väetamisekspert Janne Ehte-Tammiste tutvustab ja näitab, kuidas nende tarkvara reaalselt töötab ning vastab osalejate küsimustele.

Tutvu ja registreeru

 

6. november 11:00 – 12:00 digilahendus Megalab veebiseminar (tasuta)

Yara Megalab™ on veebipõhine süsteem, mis osutab põllumajandusanalüüside tõlgendamise teenust. Süsteem töötleb üle kogu maailma partnerlaborite võrgustikust saabuvat infot ja annab klientidele väetamissoovitusi. Kliendile saadetakse kiired ja täpsed tulemused interneti või e-maili teel, põhjalikud raportid taimede toitainesisalduse kohta ja soovituslikud väetamisprogrammid konkreetse kultuuri väetamiseks. Millist väärtust looks see sinu ettevõttele? Yara väetamisekspert Janne Ehte-Tammiste tutvustab ja näitab, kuidas nende tarkvara reaalselt töötab ning vastab osalejate küsimustele.

Tutvu ja registreeru

 

07. november 10:00 – 13:20 tulundusühistu külastus – Nordic Hemp (tasuta)

Eesti on Euroopas suuruselt kolmas kanepitootja ning just Nordic Hemp TÜ (endine Eesti Maheproteiini Ühistu) ühendab endas Eesti kanepikasvatajate tegemisi. 2018. aastal lasi ühistu ehitada kaasaegse kanepiseemne töötlemis tehase, kus on võimalik sorteerida, koorida kanepiseemneid ja pressida kanepiseemnest õli. Külastuse peamiseks eesmärgiks on näidata koostöötegevust Nordic Hemp TÜ näitel ning avada ühistu kontseptsiooni ja kasulikkust. Külastatav ühistu räägib oma tegemistest – kuidas moodustus, kuidas toimub asjaajamine, kes on ühistu liikmed ja millised on ühistu sees toimivad kokkulepped.

Tutvu ja registreeru

 

16. november 9:30 – 15:30 infopäev „Päikeseenergia – kuidas ja kellele?“ Tammejuure Mahetalus (tasuta)

Kas taastuvenergia on kasulik ka sinu ettevõttele? Kas on võimalik ka ära elada ainult oma toodetud elektriga? Oma ala vaieldamatud eksperdid Energiapartner ja Elektrilevi räägivad järgmistel teemadel: päikesepaneelide spetsiifika, võimalused ja lahendused, võrku ühendamine ja müümine, energia salvestamine. Tammejuure Mahetalu ja Mäeotsa Hobitalu räägivad isiklikest kogemustest selle teekonna läbimisest, rahastuse leidmisest ning jagavad soovitusi, mida nad oleksid tahtnud ise enne alustamist teada. Päev tipneb päikesepargis ringkäiguga.

Tutvu ja registreeru