Raplamaa Partnerluskogu 2017.a strateegia meetmete taotlusvoorude tähtajad

Raplamaa Partnerluskogu juhatus kinnitas esmaspäeval 7. novembril 2016  oma koosolekul ära 2017.a. meetmete taotlusvoorude tähtajad.

Meede 1 Kogukonna investeeringud (investeeringuprojektid) – taotlusvoor avatakse 1.veebruaril 2017 ja lõpptähtaeg projektide esitamiseks 1. märts 2017

Projektide hindamine toimub aprilli esimeses pooles, hindamiskomisjoni otsus ja juhatuse otsus paremusjärjestuse kinnitamise kohta tehakse aprilli lõpuks-mai alguseks.

Hindamiskriteerium_meede1

Meede 2 Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine  (investeeringuprojektid ja teadmussiirde projektid)  – taotlusvoor avatakse 1. aprillil ja projektid esitamise lõpptähtaeg on 2. mail 2017

Projektide hindamine toimub juunikuu esimeses pooles, hindamiskomisjoni otsus ja juhatuse otsus paremusjärjestuse kinnitamise kohta tehakse juunikuu keskel.

Hindamiskriteeriumid. Meetme 2 Ettevõtluse konkurentsivõime tugevdamine

Meede 3 Kogukonna edendamine (tegevusprojektid)  – taotlusvoor avatakse 1. aprillil ja projektide esitamise lõpptähtaeg on 2. mail 2017.

Projektide hindamine ja toimub juunikuu teises pooles, hindamiskomisjon otsus ja juhatuse otsus paremusjärjestuse kinnitamine kohta tehakse juunikuu keskel.

Hindamiskriteerium_meede3

Meetmelehed on kodulehel kättesaadavad rubriigis strateegia meetmed.

Projektide hindamine toimub korra alusel:

Projektitoetuse taotluste menetlemise ja hindamise kord

 

Jaanuaris- veebruaris  toimuvad valdades  meetmete infopäevad taotlejatele  meetme 1 osas ja aprillikuu alguses meetmete 2 ja 3 osas. Infopäevadest teavitame meie kodulehel.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.

Powered by WordPress and ThemeMag