Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

AVEC projekti videoklippide konkurssi parim eestipoolne klipp valitud

18. veebr. 2019 | 8:00 - 17:00

Rahvusvahelise LEADER koostööprojekti  AVEC  ( partnerid Raplamaa Partnerluskogu ja Nurmijärvi piirkonna LEADER tegevusgrupp EMO ry,)  Soome poolne hindamiskomisjon on meie esitatud videod ära hinnanud  (mis on kõik üleval Raplamaa Partnerluskogu kodulehel)

https://raplaleader.ee/avec-projekti-raames-valminud-videoklipid/

Parimaks tunnistati Soome komisjoni poolt Ingliste küla video (video nr 3).  Video valmistamist korraldas Aare HINDREMÄE

Soome hindamiskomisjoni põhjendus: komisjoni rõõmustas video poolt loodud elupilt külast ja video kommenteerija  tekst. Video andis ettekujutuse aktiivsest ja  sündmuste rikkast külast, kus on hea  elada ja kerge aega viita. Komisjonile meeldis eriti kohaliku jõulutoidu tutvustamise ettevõtmine. Lisaks  jättis sügava mulje oma külaajaloo raamatu koostamine ja väljaandmine. Suviseid spordimänge oli tõesti lõbus jälgida ning komisjon naeris valju häälega mitu korda just parvemängude puhul. Ka kohalik hobuse päev oli mõjuv ja huvitav ettevõtmine. Mängivad ja rõõmustavad lapsed kroonisid võitja video lõppu.

Üleüldiselt kõik videomängus osalenud videod olid väga huvitavad ja sobisid eriliselt Videod tõid esile huvitaval ja sümpaatsel moel niihästi külade argipäeva  kui ka külapidustusi – selliseid  sündmusi, mis sagedasti jäävad  suure meedia rambivalgusest kõrvale.  Suur tänu kõigile Raplamaa videovõistluses osalemisele.

Suve hakul sõidab võitjavideo meeskond külla Nurmijärvile tutvuma Soome külaeluga ja vahetama kogemusi videoklippide loomises

 

Detailid

Kuupäev:
18. veebr. 2019
Aeg:
8:00 - 17:00
Powered by WordPress and ThemeMag